• ZIMOWY WYSTĘP DLA BABCI I DZIADKA

• 14 lutego 2019 roku  w naszej szkole odbyła się  uroczystość z okazji Dnia Babcii Dziadka.  Przedszkolaki również dołączyły się do tej uroczystości. Był  to niezwykły dzień, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. Dzieci przygotowały dla nich specjalny program artystyczny - recytowały wiersze, śpiewały piosenki. Babcie i dziadkowie byli bardzo zadowoleni i dumni ze swoich wnucząt. Występy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami.  Po części artystycznej  zaproszono babcie i dziadków  na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

• KOLĘDOWANIE PRZEDSZKOLAKÓW

• Dzieci potrafią w prosty, płynący z maleńkich serc sposób okazywać magię Świąt Bożego Narodzenia. Z wielkim zaangażowaniem, emocjonalnością, zachowując przy tym twórczą postawę wobec tradycji związanej z obrzędami Świąt Bożego Narodzenia przedszkolaki włączyły się w przeżywanie tego pięknego, niezwykłego czasu. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale, śpiewali pastorałki i kolędy, wykonywali układy taneczno-ruchowe.